بازی عملیات اکروباتی با هواپیما یا هواپیمای بدون موتور استاد. بازی بازی آنلاین رایگان عملیات اکروباتی با هواپیما یا هواپیمای بدون موتور استاد. دانلود بازی عملیات اکروباتی با هواپیما یا هواپیمای بدون موتور استاد. بازی پرواز - ir.zazaplay.com

رایگان بازی های آنلاین

شما در هواپیما بزرگ پرواز کند. در آسمان تو تنها نیستی. سعی کنید برای جلوگیری از برخورد با هواپیمای دیگر. همچنین چترباز که شما را در جاده ها در اعداد بزرگ دیدار با جمع آوری کند.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان عملیات اکروباتی با هواپیما یا هواپیمای بدون موتور استاد () دانلود بازی بازی فلش عملیات اکروباتی با هواپیما یا هواپیمای بدون موتور استاد برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند عملیات اکروباتی با هواپیما یا هواپیمای بدون موتور استاد و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی عملیات اکروباتی با هواپیما یا هواپیمای بدون موتور استاد حاضر


شرح بازی عملیات اکروباتی با هواپیما یا هواپیمای بدون موتور استاد خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین شما در هواپیما بزرگ پرواز کند. در آسمان تو تنها نیستی. سعی کنید برای جلوگیری از برخورد با هواپیمای دیگر. همچنین چترباز که شما را در جاده ها در اعداد بزرگ دیدار با جمع آوری کند. برای کنترل هواپیما استفاده از فلش سمت چپ - راست، شتاب و کاهش سرعت، بالا و پایین. برای پرش - فضا.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 8222
عملیات اکروباتی با هواپیما یا هواپیمای بدون موتور استاد ( رای362, امتیاز ثانویه: 4.64/5)
0%

بازی مشابه