رایگان بازی ها کاربران آنلاین حاضر در سایت "MMORPG

رایگان بازی های آنلاین

بازی sgames. در سایت می توانید از بازی های آنلاین رایگان بازی. بازی آنلاین رایگان، دانلود بازی های کوچک به صورت رایگان

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


MMORPG بازی های آنلاین

کره: تولد

کره بازی آنلاین: تولد - نقش پویا و هیجان انگیز بازی کردن بازی از توسعه دهندگان روسی. در آن شما برای چند صد سال پیش، که در آن جهان به موازات سیاره ما به مشکلات مختلف است که انسان را تغییر داد که منجر به درگیری ها و بلایای.

Theos: الهه میل

Technomage

Technomage آنلاین - فانتزی مرورگر آن را بازی MMORPG با تکنولوژی فلش می باشد.بازی آنلاین technomage نشان می دهد رویارویی بین دو نژادها - انسان، دورف و تکنوکرات جادوگران است. رقابت برای منابع و خاک است.

تراوین

تراوین - امروز، این استراتژی مبتنی بر مرورگر آنلاین، یکی از پیشرفته ترین (بهترین) است. در حال حاضر بسیاری از طرفداران در سراسر جهان و تا به امروز به دست آورده است بسیار محبوب است.

Chibiki

Fantazium

Fantazium آنلاین - سرگرم کننده بازی MMORPG است که برای مخاطبان گسترده ای از علاقه مندان به صرف زمان در واقعیت مجازی طراحی شده است. بازی Fantazium بسیار ساده است که می توان آن را با لذت انجام دهید، حتی زنان و کودکان است.

انجمن اختصاصی warriors

قهرمانان میدان جنگ آنلاین - های جدید و منحصر به فرد در سبک تیرانداز پروژه های آنلاین. ایده اصلی و اجرای آن است از قهرمانان میدان نبرد خوب کاری واقعا اصلی.

بخش مبارزه با

مبارزه با بخش بازی آنلاین سبک 3D تیرانداز شخص سوم. خالق بازی شرکت جوان آنلاین روسیه از توسعه دهندگان بازی های ستون رسانه ها است.

Goodgame امپراتوری

Goodgame امپراتوری - یک بازی سرگرم کننده و رنگارنگ در این ژانر خوب قدیمی - استراتژی.این سبک یک مدت زمان نسبتا کوتاه از وجود خود را، بر دوش بسیاری از طرفداران و طرفداران واقعی است.منحصر به فرد آن نهفته است در عمق خود را مطالعه، و در واقع، ایده بسیار است.

عملیات 7

هیجان انگیز است، عملیات تاکتیکی بازی 7، که در آن هر بازیکن مثل یک سرباز واقعی را احساس کنید، با گروه خود، را حفظ خواهد کرد به مبارزه با دشمنان با استفاده از سلاح های مختلف بدون محدودیت.

بازی مشابه