رایگان بازی ها کاربران آنلاین حاضر در سایت "MMORPG

رایگان بازی های آنلاین

بازی sgames. در سایت می توانید از بازی های آنلاین رایگان بازی. بازی آنلاین رایگان، دانلود بازی های کوچک به صورت رایگان

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


MMORPG بازی های آنلاین

Wargame 1942

پخش Wargame 1942، استراتژی، نظامی و اقتصادی که در آن بازیکن در نقش فرمانده پایگاه، که او خواهد ساخت، بهترین های خود را به سمت یک رهبر نظامی و استراتژیست ماهر نشان می دهد.شرکت در جنگ و quests، پخش خواهد شد، فضای دلپذیر و بی تکلف از دنیای بازی پس از جنگ جهانی دوم خواهد بود.

Howrse

بازی Howrse، این دفاعی که از واگون و عرابه میسازند شخصی خود را برای اسب، جایی که آنها می تواند به رشد، آموزش و به رقابت با اسب های دیگر بازیکنان، مهارت های جدید و حتی نژاد است.

روستای من

شبیه سازی اقتصادی نسل جدید - روستای من یک بازی تحت وب رایگان است.آیا شما فکر می کنم بازی های این ژانر می تواند جالب باشد؟حتی در حالی که آنها می توانند!بازی روستای من کمک خواهد کرد که شما آن را!بازی آنلاین روستای من معنی آن را بازی، شما می توانید در هر زمان و در هر مکان.برای انجام این کار، شما نیاز به دانلود یا نصب آن بر روی کامپیوتر شما.به منظور بازی روستای من شما نیاز به یک کامپیوتر و اتصال به اینترنت است.

کارشناسی ارشد اژدها

اژدها بازی های آنلاین کارشناسی ارشد - MMORPG پر از رمز و راز و ماجراهای هیجان انگیز است.موجودات اسرار آمیز باستانی هستند، به طور کامل در اختیار صاحب که راه خود را به ارمغان می آورد.تبدیل به یک استاد از اژدهای عظیم بالدار و با او در یک سفر برای شرکت در نبردهای زمینی و هوایی، دیدار با هیولا و هیولا را به چالش بازیکن دیگر - این همه و خیلی بیشتر به شما اژدها بازی استاد.

راه داستان

داستان بازی آنلاین جاده - مرورگر چند نفره استراتژی تیم، که با موفقیت در سال 2011 عرضه است.این محصول اصلی جهان علامت یا نشان حجاری شده است.داستان شامل پایان از دنیا (دنیای شخصی ودنیای هنری) را اجرامی کنید.به عنوان یک بازیکن جدید در این دوره از تاریخ از عصر حجر، شما را به حال حاضر، با تمام ویژگی های آن است.بنابراین، به سفر از طریق قرن.شما از این توانایی به طور مداوم بازدید از تمام سنین و ببینید که چگونه بشریت در طول تاریخ تکامل یافته است.

من خدا هستم

من بازی پروردگار - بازی جدید در سبک استراتژی اقتصادی.این سبک در اطراف برای مدتی بوده است، و کاملا مشهور در میان دوستداران بازی است.اما من پروردگار بازی آنلاین، در برخی از راه های غیر معمول و جدید.چرا؟از آنجا که آن را نشانی از نصب بر روی کامپیوتر نیاز ندارد.به آن بازی، به شما خواهد kompyuter متصل به اینترنت نیاز دارید.

نبرد آبیس

بازی نبرد آبیس کاربران آنلاین حاضر در سایت "- فضای بازی که در آن شما قادر خواهید بود به اکتشاف بی حد و حصر ما جهان و پر از رمز و راز، و همچنین برای مبارزه با ساکنان دیگر آن است.

فرمان و تسخیر

فرمان بازی آنلاین - یک استراتژی چند نفره در حال حاضر، که در آن بازیکن باید به مبارزه برای منابع و سلطه بر جهان را فتح.

Kartuga

بازی آنلاین Kartuga - رایگان مرورگر تم دزدان دریایی اقدام با جزئیات نقش بازی کردن است. این جهان بسیار خوبی و به طور همزمان شگفت انگیز که در آن شما انتظار دارند که جنگ عالی، که قادر خواهد بود برای دریافت از طریق برش بر روی امواج اقیانوس در یک قایق شخصی

متال جنگ کاربران آنلاین حاضر در سایت "

کاربران آنلاین حاضر در سایت "متال جنگ - مشتری جلسه بازی، که اتفاقاتی در آینده است. عنوان شما را به دیدگاه ناشناخته حرکت می کند و به منظور کمک به تاریخ از زمان

بازی مشابه