رایگان بازی ها کاربران آنلاین حاضر در سایت "MMORPG

رایگان بازی های آنلاین

بازی sgames. در سایت می توانید از بازی های آنلاین رایگان بازی. بازی آنلاین رایگان، دانلود بازی های کوچک به صورت رایگان

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


MMORPG بازی های آنلاین

دزدان دریایی طوفان

بازی آنلاین طوفان دریایی - یکی از بهترین بازی های تم دزدان دریایی، اقدام خیره کننده با سفر دریا گیج کننده و در حال انجام عملیات نظامی در آب است.اگر شما دانا، استراتژیست عاقلانه و جنگجو شجاع که بر این باور است که به هیچ عنوان، و جای زخم بر روی صورت خود زینت انسان - پروژه شرکت Bigpoint ساخته شده به ویژه برای شما.

Farmerama

Farmerama - باغبانی، باغ، ساخت و ساز ساختمان های مختلف - بازی های مرورگر هیجان انگیز است، که در آن به طور کامل ترکیبی از همه عناصر زندگی مزرعه است. بازی Farmerama هر کاربر را به مزرعه خود اجازه می دهد، آن را تجهیز و رقابت برای بهترین کشاورز.

تبادل - جنگ ستارگان

DarkOrbit آنلاین - رایگان بازی مبتنی بر مرورگر است که در آن بازیکن جهان کیهانی و مبارزه برای منابع باقی مانده برنده است.آنلاین مدار تاریک هر چند یک بازی رایگان است، اما شما می توانید به آن قرار دادن پول واقعی است که بازیکن خواهد داد برخی از مزیت های بازی.

آنلاین Drakensang در

Drakensang آنلاین - نماینده از یک مرورگر معمولی نقش بازی کردن بازی نیست. به دنبال پخش انسانی، در نگاه اول آن را ممکن به نظر می رسد که حتی در بازی های انجام شده برخی از بزرگ، نصب شده بر روی بازی های کامپیوتری - کیفیت به حدی زیاد و به نظر می رسد قانع کننده 3D-گرافیک از این بازی، حتی تعجب که چگونه توسعه دهندگان موفق به آن برای بازی در یک مرورگر اجرای.

جهان از جنگ

پخش جهانی از جنگ - ترکیبی از نوآوری و تاکتیکی بازی RTS F2P.این بازی سبک داستان یک مشتری است.جنگ در مقیاس بزرگ با جزئیات عالی، کلاس های شخصیت های مختلف، امکان تاکتیک های در حال توسعه، توسعه تقریبا نامحدود، گیم پلی آسان و فوق العاده زیبا گرافیک - همه از مزایای این جهانی از جنگ آنلاین طرفداران ماجراهای مجازی را تسخیر کند.

اژدها

اژدها بازی آنلاین، که می گوید داستان از تقابل بین دو امپراتوری متخاصم: Sadar و شجاعت است. اژدها بازی سبک - آنلاین RPG.

سلاح های جنگی

بازی مبارزه با اسلحه - چند نفره آنلاین اول شخص تیرانداز است که در آن بازیکنان با یکدیگر رقابت.پس از انتشار 4 ساله کره ای به نظر می رسد سلاح مبارزه با روسیه، در حال حاضر موفق شده بود برای جلب توجه طرفداران اکشن.نزدیک به 10 میلیون نفر از مردم به اشتراک در یک فیلم اکشن هیجان انگیز از Nexon این شرکت ساخته شده است.در اینجا، یک انتخاب خوب از حالت های بازی، انواع کارت، زرادخانه بزرگی از سلاح و تغییرات بسیاری از نگاه شخصیت.

جهان مخازن

کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم آنلاین

چه کسی خواب نیست را به طور کامل خود را در زندگی تحقق و تبدیل شدن به یک تاجر خشن با مقدار زیادی از پول را در هر جیب، در بانک، در محفظه دستکش مد ماشین و حتی زیر بالش؟ همانطور که شما نیز در این لیست؟ سپس شما فقط در اینجا به بازی در سرمایه دار خیلی مهم کسب و کار آنلاین.

WarFace

جهان مشهور شرکت Crytek به خوبی تاسیس شده در ژانر اکشن MMO این سنت ها را تغییر نمی دهد و در حال حاضر پر شور دیگر جهان بازی های آنلاین - WARFACE منتشر شد.

بازی مشابه