رایگان بازی ها کاربران آنلاین حاضر در سایت "MMORPG

رایگان بازی های آنلاین

بازی sgames. در سایت می توانید از بازی های آنلاین رایگان بازی. بازی آنلاین رایگان، دانلود بازی های کوچک به صورت رایگان

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


MMORPG بازی های آنلاین

آنلاین تیراندازی (صلیب نمایشگاه)

عبور آتش: بهترین سنت در طراحی معاصر در سال 2009، صلیب آتش آنلاین، توسعه یافته توسط شرکت کره ای SmileGate، را در جهان از بازی های آنلاین راه اندازی شد. اگر شما می خواهید به درستی لذت بردن از عالی MMO تیرانداز، شما قطعا باید بخت خود را در اینجا امتحان کنید.

4Story: امپراطوری جنگ

4Story آنلاین - چند نفره سرگرم کننده نقش بازی بازی، بود که در سال 2009 توسط شرکت کره ای Zemi سلامت ایجاد شده است. قبل از یک نسخه آزمایشی از روسیه وجود دارد، بازی آنلاین 4Story توانسته است را به نفع خود تمام جهان است.

9 اژدها

9 اژدها بازی بر خلاف هر MMORPG (چند نفره آنلاین نقش بازی بازی) است، که ترکیبی از عناصر بازی نقش های کلاسیک با خرید ویژگی های هنرهای رزمی و اقلام خاص PVP

بطمع انداختن

کاربران آنلاین حاضر در جذابیت یک بازی فانتزی جدید با یک داستان کاملا منحصر به فرد و تعامل سیستم و بازی است. جذابیت بازی های جاوا، تکنولوژی پیشرفته است که اجازه می دهد تا در حال اجرا راه رفتن آنلاین به طور مستقیم از پنجره مرورگر خود را ایجاد کرده است. آنلاین بازی جذابیت می کند مجبور نیست که شما مشتری بازی را دانلود و gromostky شروع به پخش بلافاصله زمانی که شما می خواهید. برای شروع بازی دانلود رایگان جذابیت شما فایل های سیستم خود را به حمایت از تکنولوژی جاوا (20 MB، بسته به نسخه داشته باشد.

Alvegia

بازی Alvegia آنلاین - رایگان MMORPG مشتری از تیم روسیه، خشنود زیبایی و شیفتگی. نیز وجود دارد یک نوع مزه - یعنی فقدان آن

حیوانات خانگی خشمگین

حیوانات خانگی بازی های آنلاین مرورگر، خشمگین - استراتژی که به دلیل سادگی و درخشندگی آن به شما کمک خواهد کرد که راه های سرگرم کننده و جالب به صرف وقت خود را.بازی یک بازی حیوانات عصبانی می تواند کاملا هر کس، صرف نظر از سن یا اولویت است.رابط بصری، بازی های ساده و پویا می سازد آن جهانی است.

APB RELOADED آنلاین

بازی APB در مورد باندهای تقابل و پلیس از انجمن شرکت برای اولین بار است. APB RELOADED نوشته اصلی توسط جهانیان بیدرنگ، اما بدون موفقیت، پس بهتر است توسط مالک جدید تغییر داده شد و به یک سطح جدید به ارمغان آورده است. زیادی است که در حال حاضر به این واقعیت است که در ایجاد بازی دیوید جونز، خالق از بازی GTA فرقه که.

ARGO

ARGO کاربران آنلاین حاضر در سایت "- ترکیبی انگیزه nepovtornoe postapokalipsiticheskih، فانتزی steampunk و تصنیف. تمام حوادث در جهان هستند عامیانه (آنلاین) پس از جنگ جهانی بعدی است. Noblian و Floressiya: ساکنان این سیاره، که جان سالم به در برد، به دو نژاد متخاصم تقسیم شدند.

استماع 2

رقص همه! این است که این شعار می تواند به معنی این بازی را انتقال. امروز اجازه دهید بحث در مورد یک بازی سرگرم کننده و محرک است که در آن شخصیت خود را نمی خواهد که طولانی برای نشستن هنوز. پس از استماع 2 بازی رایگان است که به شما ارائه می دهد نه تنها رقص چلپ چلوپ از احساسات، بلکه خیلی بیشتر: رفتن به vecherniki در هر زمان از روز و غلبه نور و ریتم های جدید جدید، و بیشتر - هر زمان به تغییر لباس و سبک. بنابراین اگر شما هیچ غریبه ای به عشق از موسیقی رقص و حس زیبایی و سبک، شما اینجا هستید.

کشتار (قتل عام)

قتل عام آنلاین - رایگان MMORPG (انبوه نقش چند نفره آنلاین بازی بازی)، که مظهر جهان نامتناهی از جنگ های قرون وسطی است. قتل عام بازی دارای یک داستان فوق العاده غنی و جالب با صدها تن از quests و ماموریت.

بازی مشابه