رایگان بازی ها کاربران آنلاین حاضر در سایت "MMORPG

رایگان بازی های آنلاین

بازی sgames. در سایت می توانید از بازی های آنلاین رایگان بازی. بازی آنلاین رایگان، دانلود بازی های کوچک به صورت رایگان

موبایل بازی های آنلاین

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


MMORPG بازی های آنلاین

مخازن آنلاین

مخازن - محبوب ترین جنگنده سه بعدی مبتنی بر مرورگر است. بازی آنلاین Tanki ترکیبی از عناصر کلاسیک «تانک» دوران Dendy، سرگرمی و پویایی تیرانداز 3D-مدرن. مخازن بازی آنلاین هیچ سخت افزار خاصی نیاز نیست و با دسترسی به اینترنت بر روی هر کامپیوتر اجرا کنید.

Karos: Karosa شروع: ابتدا

Karos آنلاین - این است که یک بازی فوق العاده با گرافیک با کیفیت بالا و هیجان انگیز است. تمام جهان با مناظر زیبا Azmara، که از آن در زمان بسیار دشوار است که به دنبال دور پر شده است. بازی KAROSA خانه دارای مزایای بسیاری نسبت به دیگر بازی های چند نفره، از جمله مهمترین کاملا صدا و رابط زبان روسی می باشد.

Rappelz

Rappelz آنلاین - این 3DMMORPG جدید رایگان (سه بعدی چند نفره (آنلاین) نقش بازی بازی) است. در اینجا انتظار برای ماموریت های هیجان انگیز و ماجراجویی، جنگیده و بسیاری از هیولا های ترسناک. بازی آنلاین Rappelz گرافیک آن لطفا: مناظر و موجودات بازی گرفته شد نه چندان واقع بینانه است که آنها فقط می خواستم به لمس دست او.

شاه از پادشاهان 3

بازی آنلاین پادشاه پادشاهان 3 - بازی چند نفره است که شما را به دنیای فانتزی قرون وسطی است، که در آن جنگ خونین هفت متخاصم پادشاهی. هر یک از حامی آن عرصه و خدا، کمک به زیردستان خود را در مبارزه برای منابع محدود است.

BS - خون و روح

BS بازی - فانتزی چند نفره با گرافیک عالی، داستان جالب و فراموش نشدنی جنگ مقیاس است.

رها جهانی

رها آنلاین - مقیاس مشتری نقش بازی کردن بازی با یک داستان هیجان است.این یک کلمه جدید در جهان از بازی های MMORPG است.Forseken - جهان بزرگ، ساکنان توسط موجودات فوق العاده، به طور مداوم با یکدیگر درگیر می کند.شما در حال انتظار برای نبرد با تعداد فوق العاده زیادی از رقبا است.جمعیت از هیولا های مختلف با عصبانیت در شما به دنبال و در هر لحظه آماده حمله است.مهمتر از هر یک از آنها خواهد بود علامت تعجب.

نخست جهانی

بازی آنلاین نخست - بازی سبک استراتژیک فی مشتری، است که جهان بزرگ، است که در آن جنگ بین دو کشور متخاصم وجود دارد.این یک جنگ بین سحر و جادو و فن آوری است.با استفاده از روش های مختلف، مخالفان تمایل به هدف گرامی - را به نفع نخست.پس از همه، نخست می تواند به میزان قابل توجهی توازن قدرت، تحت تاثیر قرار تغییر دوره ای از وقایع است.نگهداری از این منابع با ارزش است، که ماده بیگانه است که قدرت فوق العاده ای می دهد و بنابراین، قدرت است.

مورد 7

7 سلولی - رایگان بازی MMORPG، آوردن یک تجربه منحصر به فرد به بازیکنان، با توجه به عدم وجود پروژه های آنالوگ مرورگر. شرکت های چینی به شهرت به کار گرافیکی، هیجان انگیز سیستم PVP، طرح جالب. عنصر هفتم مختلف نوآورانه سیستم آنلاین برای ایجاد اشیاء است.

قوانین جنگ، استراتژی هسته ای

قوانین جنگ آنلاین - یک استراتژی است که در آن شما کنترل ارتش خود و به دور از مدرن ترین سلاح ها است.

جنگ زیرنویس آنلاین

Battlestar GALACTICA آنلاین - رایگان بازی چند نفره از Bigpoint شرکت، که به دست آورد به رسمیت شناختن و احترام در صنعت بازی است، و به خصوص - مبتنی بر مرورگر آنلاین نقش بازی کردن بازی ها. در این بازی، مانند بسیاری دیگر، یکی از بهترین ها در سبک خود است. ماجراجویی در سبک داستان های علمی تخیلی می گوید، و هر به روز رسانی بیشتر و تقویت این تصور که این بازی منجر به برتری همه طرفداران انتظارات حماسه فوق العاده است.

بازی مشابه